Współpraca

Zaufali nam... Dziękujemy!

Polecam:

Klaudia Makowska– wizażystka, makijażystka, stylistka paznokci

ORMAsport – plany treningowe, triathlon, bieganie, MTB, przygotowanie motoryczne

ZdroveKarmeLove – doskonały blog z ciekawymi przepisami na pyszne posiłki i desery, bez glutenu, bez laktozy
Polecają mnie:

Zdzisław Trybuła – kolarz:
zdZ zawodu jestem kucharzem i raczej dość dobrze się znam na sporządzaniu ciekawych i dietetycznych posiłków. Po jakimś czasie stwierdziłem, że jeżeli chodzi o odżywianie w sportach wytrzymałościowych to potrzeba czegoś więcej i moja wiedza jest za mała. Właśnie wtedy zdecydowałem się na współpracę z Agnieszką. W moim przypadku współpraca była łatwiejsza ponieważ umiem gotować i często sam wymyślałem sobie przepisy na poszczególne posiłki, ale i tak muszę stwierdzić, iż Agnieszka jest osobą sumienną, dokładną i skuteczną w swoich działaniach. Podczas współpracy bardzo ważne było to, że miałem ciągły kontakt i jak tylko miałem jakieś obiekcje, czy mogę coś zjeść odpowiedź zwrotna następowała błyskawicznie. Również bardzo ważna cechą u Agnieszki jest to, że bardzo często służyła swoimi przepisami i pomysłami na posiłki co przy diecie dla sportów wytrzymałościowych jest bardzo ważne, ponieważ przyrządza i wymyśla się je każdego dnia, a samemu jest bardzo ciężko dla profesjonalisty jak ja, a co dopiero dla osoby bez wykształcenia gastronomicznego. Bardzo polecam współprace z Agnieszką, jest profesjonalna, odpowiada na najtrudniejsze pytania, menu jest zróżnicowane i ciekawe, porady są trafione i przynoszą zamierzony efekt.

Andrzej Skrzydel- kolarz
andAga chciałem ci ogromnie podziękować. W ciągu 2,5 miesiąca naszej współpracy udało mi się schudnąć 10kg( ze 102kg na 92). Wszyscy znajomi mi gratulują i pytają jak to zrobiłem i ja sam widzę efekty w lustrze. Niesamowite jest to, jak dobrze się czuję i doświadczam niesamowitego przypływu energii zarówno na treningach jak i w codziennych czynnościach. Bardzo Ci dziękuję za pomoc w dopracowaniu żywienia, dostosowanego do mojej zmianowej pracy i uprawiania sportu. Nie spoczywam na laurach- następny cel wyznaczony!

 

 

 

 

 

OLA i EWA
dziewczyny

Dziewczyny zaczęły ze mną pracować w 2014r- chciały zacząć biegać i startować w zawodach. Zaczęłyśmy od 5km na Irena Samsung Run. 2 lata regularnych, wspólnych treningów rozkręciły dziewczyny i w 2016 ukończyły 42 km na Orlen Maraton po drodze zaliczając kilka półmaratonów.

 

 

 

 

AGNIESZKA

13814980_1413496295343422_1506845311_nZ Agą zaczęłyśmy pracować w grudniu 2015r. Regularne treningi i zmiana nawyków żywieniowych zaowocowały zrzuceniem 30 kg w przeszło 7 miesięcy. Systematyka i determinacja Agnieszki przełożyły się również na sukcesy męża, który poprzez chęć wspierania sam przejął wiele zdrowych nawyków i zgubił 20kg.

 

 

 

 

 

 

OLA
Po 2 latach treningu biegowego Ola chciała spróbować nowego wyzwania. Pod moim okiem zaczęła przygotowywać się do triathlonu i kolejne starty pokazują, że to dobry kierunek.

 

 

 

 

 

 

ANIA

Z Anią trenujemy od 3 lat. Pierwsze biegi na 5km pokonywane wspólnie, potem kilka półmaratonów i w końcu ogromny sukces na MP weterynarzy w półmaratonie – srebrny medal

„Aga jeszcze raz dziękuję za dzisiaj.
Bez Ciebie, Twojego wsparcia dzisiaj, wspólnych treningów biegowych, kiedy nie pozwalałaś mi odpuścić, a przede wszystkim bez Twojej wiary we mnie, to nie byłoby możliwe”.